Föremål som liknar garderobskåp L
6672 Dockgarderobskåp
+ dock med kläder, höjd: 63
Såld: 1.100 kr
Såldes den 24 mars 2014
3495 Garderobskåp
Jugend, ek, längd: 104, djup: 50, höjd: 198
Såld: 2.600 kr
Såldes den 7 juni 2010
3772 Garderobskåp
Jugend, mahogny, längd: 95, djup: 49, höjd: 192
Såld: 2.500 kr
Såldes den 31 maj 2010
2015 Garderobskåp
längd: 190, djup: 60, höjd: 195
Såld: 600 kr
Såldes den 5 april 2010
3796 Garderobskåp
1900-talets början, längd: 155, djup: 64, höjd: 206
Såld: 700 kr
Såldes den 9 november 2009
6303 Garderobskåp
Jugend, Bemålat, längd: 74, djup: 50, höjd: 178
Såld: 3.100 kr
Såldes den 12 oktober 2009
3359 Garderobskåp
1800-tal, längd: 82, djup: 40, höjd: 185
Såld: 2.900 kr
Såldes den 28 september 2009
6076 Garderobskåp
Jugend, ek, längd: 120, djup: 55, höjd: 215
Såld: 2.000 kr
Såldes den 15 juni 2009
3303 Garderobskåp
Jugend, Mahogny, längd: 115, djup: 49, höjd: 210
Såld: 2.000 kr
Såldes den 23 mars 2009